NEDEN SANPARK

Sanpark EKONOMİK OTOPARK

EKONOMİK OTOPARK

Daha çabuk park yeri bulmak, zamandan ve yakıttan çok daha fazla tasarruf imkanı sağlayacağı gibi, daha az karbon emisyonu nedeni ile çevreye verilen zarar azalır. Böylece kaliteli yaşam artar.

Sanpark HIZLI OTOPARK – BEDAVA VALE

HIZLI OTOPARK – BEDAVA VALE

Trafikte gezen araçların % 30’unun sadece park yeri aramak için gezdiğini biliyor muydunuz? Yeni nesil otoparklarımız ile daha fazla park yeri yaratarak hem trafik rahatlatılabilir hem de çabuk ve kolay park imkanı sağlanır.

Sanpark TEKNOLOJİK OTOPARK

TEKNOLOJİK OTOPARK

Aracınız, ileri teknoloji tasarım ve üretim altyapımız ile üretilen makinelerimizde güven ve muhafaza altındadır. Siz keyfinize bakın!

Sanpark GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR

GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR

Sanpark otopark sistemlerini oluşturan tüm bileşenler tamamen geri dönüştürülebilen malzemelerdir. 25 yıl sonra tüm otoparkınızı geri dönüştürerek, nerdeyse ilk yatırım bedelinin yüzde 20’si oranında gelir kazanabilirsiniz. Ancak konvansiyonel betonarme otoparklarda geri dönüşüm kazanç değil ilave bir maliyettir.

Sanpark ÇEVRECİ OTOPARK

ÇEVRECİ OTOPARK

Konvansiyonel park etmeye göre yeni nesil otopark sistemleri daha az yer gereksinimi ile uygun çözümler sunabilmektedir. Bu da daha fazla yeşil alan, daha fazla sosyal alan, daha fazla yaşam alanı ayırabilmek demektir.

Sanpark GÜVENLİ OTOPARK

GÜVENLİ OTOPARK

Kirli, kuytu ya da karanlık otoparklara, açık alanda kar, dolu gibi doğa koşulları altında, ya da hırsızlık tehlikesi bulunurken park etmek yerine, akıllı otoparklarımıza güvenli, temiz ve en ileri teknoloji ürünü sistemlerle park etmek... Kulağınıza güzel geliyor değil mi?

Sanpark MODÜLER OTOPARK

MODÜLER OTOPARK

SanPark otopark sistemleri modüler ve taşınabilir olduğundan her park alanına özel çözümler yaratılır. Böylelikle betonarme otoparklara göre çok daha kısa sürede ve daha uygun maliyetlerle inşa edilir.

Sanpark ESTETİK OTOPARK

ESTETİK OTOPARK

Akıllı otoparklar yaşamı kolaylaştırmakla kalmıyor, estetik ve üstün tasarımları ile mimari dokuyu bozmadan şehirlere değer katıyorlar.

Sanpark HIZLI KURULUM SAĞLANAN OTOPARK

HIZLI KURULUM SAĞLANAN OTOPARK

Akıllı otoparklarımızı ileri teknoloji kullanarak üretiyoruz. Ürünlerimiz seri üretim gücümüzle çok kısa sürede üretilir ve söz verdiğimiz gibi sözleşme tarihinde montajı tamamlanır.

Sanpark KULLANIMI KOLAY OTOPARK

KULLANIMI KOLAY OTOPARK

Tüm ürünlerimiz son kullanıcılar için kolaylıkla kullanılacak ve otopark sorunlarını kökten çözecek şekilde tasarlanmıştır.

Sanpark VERİMLİ OTOPARK

VERİMLİ OTOPARK

SanPark otopark sistemleri sayesinde otopark alanından yüksek verim ve kazanç sağlanır. Örneğin 49 metrekarelik alana 100 araç park edebilir.

Sanpark YENİ KAZANÇ ALANLARI

YENİ KAZANÇ ALANLARI

Akıllı otoparkların cepheleri reklam alanları yaratmaya çok uygundur. Bu reklam mecraları sayesinde gelir elde etmenin farklı yollarına sahip olabilirsiniz.