Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. DAHA FAZLA

SANPARK HAKKINDA

SanPark araç liftleri ve kaldırma ekipmanları üretiminde 60 yılı aşan tecrübeyi temel alarak kuruldu. Türkiye’de sektörüne yön veren lider, konumunda bulunan Sanpark’ın, global pazarda da 60'dan fazla ülkede faaliyet gösteren satış ve pazarlama organizasyonu bulunuyor.

Sanpark 65’den fazla ürün yelpazesi ile 60’dan fazla ülkeye hizmet sunuyor. 22.000 m2 üretim tesisi, 200’ü aşan çalışanı ile Sanpark otopark sistemleri, yeni nesil otopark çözümleri, ekonomik ve teknolojik otoparklar üretiyor. Günümüz kalabalık şehir hayatı, karmaşası içerisinde büyük stres, maddi külfet ve risk almak zorunda kalan şehir insanlarına en ucuz, en kolay, en ekonomik park alanlarını, en hızlıca yaratmak, dolayısıyla yaşam kalitesini iyileştirmek, daha fazla özgürlük alanı sunabilmek SanPark’ın birinci hedefi.

SanPark, otopark sistemlerini fiziksel gerekliliklere ve kişiye özel spesifik çözümlere göre üretiyor. Sektöründeki en yüksek teknolojileri kullanarak gerçekleştirdiği mühendislik faaliyetleri sayesinde en uygun çözümü, en rekabetçi fiyatlarla müşterilerine sunuyor.

Bugün bir dünya markası haline gelen SanPark, tasarım aşamasından, teslimata değin en yüksek güvenlik standartları uyguluyor, en üst mühendislik çözümleri ile en kaliteli ve verimli makineleri üretiyor.

Müşteri ihtiyaçlarını spesifik olarak belirleyerek, kişiye yönelik tam uyumlu çözümlerin en rekabetçi fiyatlarla sunabilmesi de SanPark’ın farkını ortaya koyuyor. Sanpark yedek parça ve servis hizmetlerini kesintisiz sunarak, teknik danışmanlık konusunda eksiksiz ve kaliteli hizmeti sağlıyor.

Tanıtım Filmi Basın Kiti